×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

خاطرات سایت

خاطرات شهدا

امروز : پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Thursday, 20 June , 2024  .::.  خاطرات منتشر شده : 0 خاطره

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

 سایت اختصاصی «خاطرات شهدا و ایثارگران» راه اندازی و در دسترس قرار گرفت.

رهبر معظم انقلاب اسلامی می فرمایند:
خاطرات شهدا و خانواده‌های آنها گنجینه‌های بی‌بدیل و سرمایه‌ی ملت ایران است و باید با احیای این گنجینه‌ها، از ضایعات ناشی از روایت نادرست  جلوگیری کرد.
دوران دفاع مقدس ترسیم‌کننده‌ی وضعیت معادلات قدرت در دنیای حاکمیت سلطه است و رزمندگان دفاع مقدس با عمل خود، تصویری واقعی از دنیای وحشی و ظالم و به دور از معنویت و انصاف آن زمان، ثبت کردند که این تصویر باید به مردم دنیا نیز ارائه شود.
آثار ادبی و هنری شهدا، سلاح کارآمد و بزرگی است. باید آثار خوب ادبی این زمینه به زبان‌های زنده‌ی دنیا ترجمه شود تا مردم دنیا بدانند که  در عملیات‌های ما و در شهرها و روستاها، چه گذشته و بدانند که ملت ایران چه ملتی است.
اگر امروز به جمع‌آوری و افزودن سرمایه‌ی خاطرات شهدا روی آورده نشود، قطعاً دشمن جنگ را آن‌گونه که باب میل او است، روایت خواهد کرد و این، یک خطر است که همه باید با احساس وظیفه، این خطر را جدی بگیرند.  باید روح ایمان، ایثار، دلدادگی و مجاهدت و همچنین پیام شکست‌ناپذیری ملت ایران و کشورهای متحد ما که با شوق و ذوق به میدان جنگ می‌رفتند، متبلور باشد. امروز نیز اگر پیام شهیدان  را به گوش جان و به‌درستی بشنویم، دچار ترس و اندوه نخواهیم شد و از آن، پیامِ بهجت و شجاعت و اقدام برای ما به ارمغان خواهد آمد. دستگاه‌های مسئول باید به‌طور جدی پیگیر افزایش صدبرابری آثار ادبی و هنری در این زمینه شوند. اگر این کار به‌درستی انجام شود، نقشه‌ی جامع استکبار بر هم خواهد خورد.

…………………………

پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار و میثاق، قرارگاه جهاد تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که معرفی مشتاقان فلاح  از دوران دفاع مقدس تا اکنون را وظیفه خود می داند، با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، برگ زرین دیگری از دفاع مقدس را در دفتر افتخارات خود رقم زده و همزمان با عید سعید غدیر خم اولین سایت اختصاصی خاطرات شهدا khaterateshohada.ir را راه اندازی نموده است.

در مرحله اول ۱۱۰ خاطره شهدا در این سایت بارگذاری گردیده و به مرور محتوای این سایت اضافه خواهد شد. شما هم می توانید خاطرات شهید مورد نظر خود را از طریق فرم «ارسال خاطرات شهدا» بفرستید تا با نام خودتان در سایت ثبت گردد. لازم بذکر است سایت خاطرات شهدا مانند دیگر سایت های شفیق فکه، شبکه ایثار محدودیت ارسال ندارد و فعالیت آن شامل سراسر کشور ایران و جهان اسلام و مقاومت می شود.

سایت خاطرات شهدا با چهار دامنه فعال می باشد و قابل دسترس می باشد:

دامنه خاطرات شهدا «khaterateshohada.ir»

دامنه خاطره شهید «khaterehshahid.ir»

دامنه خاطره شهدا «khaterehshohada.ir»

دامنه ۱۱۰ خاطره  «۱۱۰khatereh.ir»

 از شما عزیزان تقاضای دعای خیر داریم.

                                                                                                                                  پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار

                                                                                                                      میثاق، قرارگاه جهاد تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

.